نکاتی برای آشنایی با اره نواری عمودی

نکاتی برای آشنایی با اره نواری عمودی

وقتی صحبت از کسب و کارهایی مانند نجاری و یا اینچنین  کسب و کارهایی می شود ، ابزار مناسب می تواند همه چیز را تغییر دهد. قلم ، دریل و آچارها را همه استفاده می کنند اما شاید استفاده از دستگاه اره نواری عمودی بسیار مهم تر باشد.

اره های زیادی برای انتخاب وجود دارند و هر یک برای هدف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند ، اره های دستی و اره های دایره ای تنها نمونه هایی از آنها هستند . زمانی که شما نیاز به برش با جزئیات زیاد دارید استفاده از اره نواری عمودی بهترین انتخاب برای شما است.

اره نواری عمودی چیست ؟

در حالی که بسیاری از اره ها بر قدرت انسانی تکیه دارند ، دستگاه اره نواری عمودی از یک اره کوچک ایستا بر روی یک سطح صاف ، یک برش پایدار و دقیق را برای شما فراهم می آورد.

تیغه در یک دستگاه اره نواری عمودی به صورت پیوسته است. دندانه های تیز در لبه ی خارجی تیغه قرار دارند. اکثر اره نواری ها دارای چرخ هایی است که توسط یک کمربند و یا زنجیر متصل است.

تیغه اره در وسط صفحه برش قرار دارد و محیط برش مواد را فراهم می سازد.

مدل های متفاوتی از دستگاه اره نواری وجود دارد که می تواند قطعات برزگ و یا کوچک را برش دهد ، ولی در اکثر موارد از اره نواری برای برش هایی با جزئیات بالا استفاده می شود.

زمانی که نیاز به منحنی ها و اشکال نامنظم داریم از اره نواری استفاده می کنیم . تظیمات اندازه تیغه اجازه می دهد دستگاه اره نواری عمودی برای کارهایی که نیاز به دقت و وسواس زیاد درند بسیار مناسب باشد و شما را قادر می سازد تا شکل مورد نظر خود را به صاف ترین شکل ممکن از قطعه مورد نظر خارج نمایید

 

شرکت صد صنعت تولید کننده انواع دستگاه اره نواری عمودی می باشد که با تیغه های مناسب برای کسب و کار شما مورد نیاز است